Abarth 124 SPIDER

Włoskie sushi ?
Kooperacja różnym marek może obecnie wielu zaskoczyć.
Obecnie mamy wiele marek, które wydają się europejskie a nie są i na odwrót. Wiele jest również różnym hybryd - nadwozie japońskie, napędy europejskie …

Fiat 124 Spider i jego mocniejsza wersja Abarth 124 Spider to właśnie taki przykład. Tu spotkał się Włoch z Japończykiem :-)
Bardzo podobne nadwozie oraz wiele elementów wnętrza oferuje Mazda MX5. Czego nie ma Mazda ?

Mazda nie ma przede wszystkim takiej historii jak Abarth. Nie oferuje silnika z turbo tylko wolnossący. No i nie oferuje tak extremalnie, bezkompromisowej wersji jak Abarth 124 Spider.

Abarth produkowany w Japonii ????
Po części tak… Karoseria, wiele elementów wnętrza, system multimedialny a nawet kluczyk do auta !! Ale co dają Włosi ? Włosi dają to co daje frajdę z jazdy czyli:
silnik
skrzynię biegów
zawieszenie
układ wydechowy

1
2
3
4
5
6
7
8
Włosi dodali ogromną frajdę z jazdy. Ciekawszy wygląd - szczególnie w wersji Abarth. Czy to auto jest szybkie ? Czy ma świetne przyspieszenie ?

To nie jest auto do ścigania się spod świateł. Oczywiście ma przyzwoite przyspieszenie - niecałe 7s do 100km/h. Da się nim jechać szybko, ale powyżej 130km/h jest tak głośno, że nie ma sensu szybciej.

To dlaczego można się w nim zakochać ? Zakochają się nieliczni. Pasjonaci motoryzacji - ci , których cieszy „pierwotne” prowadzenie auta. A to Abarh robi doskonale. Rozłożona masa praktycznie 50/50 , napęd na tył, który lubi zamiatać, bardzo precyzyjny układ kierowniczy oraz skrzynia biegów. No i niesamowity układ wydechowy, dzięki któremu buzia cały czas jest uśmiechnięta.

Na co dzień, dla Klienta, który nie jest „maniakiem” motoryzacyjnym zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie Abarth 500 - dostępny również w wersji 170KM.
To auto jednak lepiej się na daje do codziennego użytkowania.
A głośniejszym dźwiękiem będzie nas cieszyło tylko wtedy, kiedy będziemy tego chcieli.

OFERTY SPRZEDAŻY AUT


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży aut.
Są to najlepsze oferty, bezpośrednio od dealerów, specjalnie dla naszych Klientów.


zobacz aktualne oferty
Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny.
Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.