Avanti Finance Leasing Broker to nie firma. To zbiór najlepszych wartości zgromadzonych w świetnym zespole ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom do naszej oferty wprowadziliśmy testy samochodów, proponowanych w naszych ofertach leasingowych.
Dzięki temu Państwa wybory stają się jeszcze łatwiejsze.

Na co dzień towarzyszy nam dbałość o każdy szczegół w całym procesie obsługi Klienta. Od pierwszego spotkania, doboru odpowiedniego finansowania, poprzez poszczególne etapy - do ostatniej raty finansowania. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, służymy pomocą i sprawia nam radość, że Klienci doceniają nasze starania.


Dzięki pasji do motoryzacji sprawdzamy i testujemy każde auto by mieć najlepszą wiedzę o nim i przekazać to naszym Klientom. Często testujemy samochody również z naszymi Klientami. A mając doświadczenie i kontakty ze wszystkimi markami aut staramy się proponować najciekawsze w najlepszych cenach na rynku. Szybko i sprawnie finansujemy również różne przedmioty niezbędne w prowadzeniu firmy – maszyny, urządzenia, linie produkcyjne.

Nasze starania są doceniane przez Klientów, którzy nas polecają oraz korzystają kolejny raz z naszych usług.
Dodatkowym potwierdzeniem jest Laur Konsumenta otrzymywany w kolejnych latach.

1
2
3
4
Naszą firmę tworzą specjaliści doskonale znający realia rynku finansowego.
Wyrastamy z sektora bankowego, co pozwala nam dopasować ofertę do oczekiwań i możliwości Klientów.